BIELIZNA EROTYCZNA W ŻYCIU KOBIETY

Bielizna erotyczna

Bielizna damska pełni niezmiernie ważną rolę w życiu każdej kobiety. Angielskie słowo lingerie oznaczające bieliznę pochodzi od francuskiego słowa linge odnoszącego się do lnu. W dawnych czasach pościel i bieliznę szyto z tych samych tkanin, tą samą techniką. Zdarzało się nawet, że kobiety szyły swoją bieliznę damską z prześcieradeł. Kobiety chodziły w swoich halkach, które stanowiły przyjemniejszą warstwę, bliższą ciału, pod sztywnymi sukienkami.

Już dawno bieliznę damską uznano podstawą stroju. To ona jest sekretną konstrukcją, często wpływającą na to jak prezentuje się ciało kobiety oraz ubrania, które nosi. Bielizna damska odzwierciedla także samopoczucie i na nie potrafi wpływać. Jeśli nie wierzycie, możecie to łatwo sprawdzić. Porównajcie to jak się czujecie, jaki macie nastrój kiedy włożycie piękną i seksowną bieliznę a jak Wam minie dzień w bieliźnie nudnej i znoszonej. Różnica będzie oczywiście diametralna. Pamiętajcie, to nieprawda, że kusząca bielizna erotyczna ma być wkładana tylko na specjalne okazje, kiedy planujemy romantyczny wieczór czy wyjazd we dwoje. Bieliznę erotyczną nie wkładamy tylko dla ukochanego mężczyzny. Robimy to przede wszystkim dla siebie. Nawet jeśli nikt nie widzi seksownej bielizny, którą włożyłaś pod elegancką sukienkę do pracy, Ty emanujesz zmysłowością i pewnością siebie. Wiesz, że będziesz miała trudny dzień? Nie sięgaj po bawełniane majtki i rozciągnięty biustonosz. Postaw na bieliznę erotyczną: koronkowy, przeświecający nieco biustonosz push-up i pasujące koronkowe stringi z miękkiej, wzorzystej tkaniny spowodują, że łatwiej przebrniesz przez trudne chwile i przyjemniej minie Ci dzień.

Liczy się to co jest pod spodem. Poznajcie flirciarkę, którą macie w sobie”

Dobrze dobrana bielizna erotyczna może zdziałać cuda i to szybciej niż Wam się wydaje. Kobiety często nie zdają sobie sprawy z tego, że jeśli inni nie widzą ich zachwycającej bielizny erotycznej, to efekt jaki ona wywiera jest widoczny dla wszystkich wokół. Gdy mamy na sobie niepowtarzalną, wysokiej jakości bieliznę erotyczną, chodzimy inaczej, myślimy inaczej, zachowujemy się inaczej i inaczej jesteśmy odbierane przez otoczenie. Bielizna erotyczna jest dla kobiety szalenie ważna również dlatego, że wiele pań nie jest zadowolona do końca ze swojego wyglądu. Zawsze znajdzie się coś w naszej sylwetce, co wprowadza nas w kompleksy i gorsze samopoczucie. Dzieje się to bez względu na to czy kobieta jest szczupłą dziewczyną o idealnych proporcjach, czy na przykład kobietą o dużym biuście i wąskiej talii. Czasami po latach przychodzi refleksja: „ Jak to możliwe, że nie byłam zadowolona ze swojego ciała 10 lat wcześniej, kiedy tak naprawdę wyglądało prawie idealnie?”

Gdy kupujemy bieliznę erotyczną, w której czujemy się lepsze, piękniejsze i odważniejsze, to „ bierzemy życie za rogi”. Kusząca bielizna erotyczna jest w rzeczywistości niezawodnym sposobem na przejęcie kontroli nad własnym życiem i szczęściem. Może być nawet alternatywą dla wielu godzin spędzonych u psychoterapeuty.

Nie jest możliwa szybka zmiana wyglądu ciała. Zrzucenie zbędnych kilogramów i zamiana tłuszczu na ładnie zarysowane mięśnie zabiera dużo czasu i energii. Oczywiście zawsze warto zmienić dietę na zdrowszą i wprowadzić więcej aktywności do swojego życia, zacząć regularnie odwiedzać klub fitness. To wszystko ma znaczenie, ale kobieta potrzebuje szybkich efektów. Trudno jest czekać na poprawę samopoczucia kilka miesięcy. Warto pomóc sobie decydując się na porządki w szafie i zakupy nowej, perfekcyjnie dopasowanej bielizny erotycznej.