Twoja Sugestia narzędzie zbierające opinie użytkowników Twoja Sugestia
narzędzie 
do zbierania 
opinii użytkowników

Czym jest Twoja Sugestia?

Czym jest Twoja Sugestia?

Twoja Sugestia jest aplikacją wspomagającą rozwój i promocję Twojego serwisu WWW. Aplikacja pozwala zbierać opinie i uwagi użytkowników, zapisać się na newsletter, a także odwiedzić Twój profil w serwisie Facebook.com.
Poznaj korzyści

Poznaj korzyści

Używając Twojej Sugestii, otrzymujesz zestaw narzędzi, który możesz swobodnie dopasować do swoich potrzeb. Dowolnie skonfigurujesz aplikację rozszerzając możliwości Twojego serwisu.
Sugestie, opinie, nowości

Sugestie, opinie, nowości

Sam wybierasz, co chcesz pokazać na Twojej stronie. Możesz zbierać opinie, informacje o błędach i uwagi, ale także łatwo prezentować istotne informacje na każdej ze stron, np. nowe funkcjonalności.
Zarządzaj zgłoszeniami swoich klientów

Zarządzaj zgłoszeniami swoich klientów

TwojaSugestia.pl pozwala na bieżąco śledzić status każdego zgłoszenia. Bądź pewien, że nic istotnego nie umknie Twojej uwadze i użytkownicy Twojego serwisu będą zadowoleni z obsługi.
Powiadomienia

Powiadomienia

Powiadomimy Cię e-mailem o nowych opiniach i zgłoszonych błędach. Sam wybierzesz, czy chcesz otrzymywać je od razu po zgłoszeniu, czy jako podsumowanie dnia.
Dopasujemy się do Twojej strony

Dopasujemy się do Twojej strony

Korzystając z TwojaSugestia.pl możesz dobrać odpowiednią kolorystykę przycisków i formularzy umieszczanych na swoich stronach. Dbamy o to, żeby nasze dodatki komponowały się z kolorystyką Twojej strony.